Rozkošný chlapeček ze Star Wars dnes vypadá jako vrah. Má problémy s policií

Bývalá hvězda nejslavnějšího fantasy filmu má jen samé problémy a opletačky s policií. Nová fotografie bývalé dětské hvězdy Jake Lloyda, který se proslavil jako Anakin Skywalker z filmu Star Wars pochází přímo z policejních záznamů. Jake je totiž hrozný rebel, ačkoli ve filmu vystupoval jako milý a roztomilí klučina.

Jake Lloyd

Minulý týden totiž chytli herci, jak se proháněl ve svém sportovním voze za vysoké rychlosti. Policejní honička zkončila po několika kilometrech nárazem do stromu. Naštěstí se nikomu nic nestalo, až na auto, které bylo na odpis.

Šestadvacetiletý rebel porazil několik plotů a svojí jízdou ohrožoval veřejnost. Jake Lloyd byl zatčen za bezohlednou jízdu a navíc neměl ani řidičák. Ovšem nejde o jeho první prohřešek.

Jak dopadla bývalá dětská hvězda? Teď tvrdí že sametové dětství se mu změnilo v peklo. "Když jsem byl mladý, dělal jsem 60 rozhovorů denně. Všichni se mi posmívali kvůli mé roli! Začal jsem Star Wars nenávidět.", sdělil médiím při jednom rozhovoru.

Ještě před svojí životní rolí se objevil herec ve filmu All the Way a poslední roli si střihnul v roce 2005 ve filmu Madison.

Fotografie Zdroj: TASR

loading...