Ruská Kim Kardashian nám pěkně vyrostla! To ne jenom do výšky

Slyšeli jste o údajně nejhezčí ruské modelce Anastasiya Kvitko (22)? Říká se, že má ty nejideálnější křivky, o které je v modelingu zájem a jsou považovány za jedny z TOP.

Na internetu je přezdívána jako "ruská Kim Kardashian" a zřejmě do ní nemá daleko.


Dlouho už jsme o ní neslyšeli a nikdo se o ní v bulváru nezmínil. Tedy až doteď. Od té doby, co krásná modelka opustila Rusko a co se snaží prosadit v USA, aby trochu expandovala na světový trh, zdá se nám, že nemalo vyrostla.

Pochybujeme, že začla zdravě jíst a provozovat fitness a obáváme se, že tam bude trocha té plastiky a silikonu. Tak už to ale chodí...

Sebevědomá rodačka z Kaliningradu se snaží co nejvíc prezentovat i své monstrózní pozadí, které je důvodem toho, že jí přezdívají Kardashiankou z Ruska.
Kvitko už sice nafotila kolekci plavek a dostává zajímavé pracovní nabídky, ale svůj čas více orientuje na sociální sítě, kde sbírá převážně fanoušky.

Možná jí to dělá dobře, nebo má nějaké záměry? Třeba se stane dalším, kdo bude placen za focení s prádlem a zlatými doplňky, jen za to, že nasdílí foto na instagram. No ne, práce snů by to byla pro každého z nás...Její profil sleduje přes dva milióny nadržených fanoušků, kteří horlivě čekají na každou fotografii s odvážnými záběry orientovanou na její ženské přednosti.  No posuďte sami.
loading...