Rusko nakaženo virem AIDS! Milion lidí nemá léky

Rusko prožívá nejhorší dny. Podle oficiálních statistik se počet lidí nakažených virem HIV blíží k milionu. Nejhorší na nemoci je, že se jen tak nedá vyléčit a ani léky nejsou pro každého. Mnoho obyvatel Ruska bere virus AIDS na lehkou váhu a přesto vystavuje své sexuální partnery v nebezpečí.

Počet lidí, kteří jsou nakaženi smrtícím virem HIV přesáhl 950 000! Tento rok jich přibylo téměř za deset měsíců 70 tisíc! Ovšem i přes výstrahy medií se Rusové pořád nechtějí chránit při styku ochranou.

"Do konce na konci roku 2015 budeme mít registrovaného milióntého pacienta," řekl šéf moskevského federálního střediska pro boj s AIDS Vadim Pokrovskij webu Moscow Times. Dodal, že skutečný počet nakažených ale bude vyšší, cca 1,3 miliónu.

https://pixabay.com/static/uploads/photo/2015/10/16/10/24/textile-990916_640.jpg

Počet nakažených roste rychleji, než fond na financování léků a léčby nemocných. Lidé by si měli rozmyslet, zda pro ně je přednější zdraví a nebo pokušení z nechráněného pohlavního styku!

I přestože Česko na tom není až tak špatně, jsme také pod hrozbou tohoto viru, který bere nevinné životy! Je na každém z vás, zda vám za to riziko nechráněný sex stojí!loading...