S kvalitními okny ušetříte na energiích! Zima je už za dveřmi

Po dlouhém letním období bohužel přichází podzim a po něm zima, která je už za dveřmi. Častým problémem, který mnozí z vás řeší každou zimu, jsou okna. Koncem léta, kdy jsme se konečně zbavily příšerných třicítkových tropů, je nejlepší čas vyměnit stará dřevěná okna za ty plastová, o kterých každý mluví. Co je ale výhodného na plastových a proč je vůbec volit?

Rozhodnutí o výměně oken není nic jednoduchého. Okna nejsou nejlevnější záležitostí a vybíráme je většinou na mnoho let. Nevybíráme pouze dle estetického dojmu, určitě podle důležitých faktorů, mezi které patří kvalita, životnost a fyzikální vlastnosti. Proto se nevyplácí vybrat to nejlevnější řešení, neboť při nevhodném zvolení trpí vaší nepozorností celý dům a majitel si takovou úsporou bude stejně muset sáhnout hlouběji do kapsy.

Každý zájemce o okna dnešní doby se rozhoduje mezi plastovým a dřevěným. Chcete-li téměř nezničitelné okno, které vám vydrží mnoho let, vybírejte kvalitní plastová okna. Jsou stále barevná, tepelně nepropustná a hlavně jsou výrazně levnější.

Oblíbené zimní zahrady

Zimní zahrady jsou oblíbeným zpestřením rodinného domku. I když se nejedná o běžný prvek domu, poptávka po nich rok od roku stoupá. Jak ale poznat, že je zimní zahrada dobře postavena? K tomu poslouží následující jednoduchá kritéria.

V zimě by tam nemělo být chladno, v létě horko a hlavně se nesmí rosit.  Pokud tedy toužíte o krásné zimní zahradě s pořád rostoucí zelení, nebojte se toho. Teď už totiž budete umět poznat, jak dobrou práci vám firma provedla.

Showroom DAFE-plast

Pokud byste rádi věděli více informací o těchto výrobcích, vydejte se do Jihlavy, kde se uskuteční výstava SHOWROOM DAFE-PLAST, kde předvede stejnojmenná firma své nejlepší výrobky.

Projektanti, architekti a odborné školy mají možnost nahlédnout na novinky ve výrobě hliníkových a plastových oken, dveří a stínící techniky.loading...