S naftou a benzínem je ÁMEN! Alza začala prodávat elektromobil Tesla

Internetový eshop Alza býval a stále je v České Republice špičkou v prodeji elektroniky. V posledních letech však rozšířil svůj sortiment také o hračky nebo drogérii. Poté, co automobilky začínaly ubírat v motorech válce a zvyšovat výkon, se vedly různé diskuze o tom, že naftové a benzínové motorky se řídí pomalu do záhuby!

Řešením číslo 1 by byla auta na vodu! Taková technologie již byla vytvořena, ale poté, co se vynálezce objevil se svojí vychytávkou na internetu, strhla se po něm zem. Nikdo ho již nikdy neviděl a podle medií v tom mají prsty ropné společnosti.

Začalo se v posledních letech investovat do vývoje elektromobilů, které zažívají obrovský rozvoj a to si začínají uvědomovat i české firmy. Alza se chytla příležitosti a na jejich webu si už můžete koupit také elektrické automobily značky Tesla!

Stali se tak prvním z ČR a další obchody je budou bezpředmětně následovat.

Skladem lze objednat zatím dva automobily, Tesla S 75D za 2 999 999 Kč a X 100D za 3 499 999 Kč. Pokud byste měli zájem a nevíte co s miliony, garantuje vám prodejce doručení až před vaší garáž do 2 pracovních dní. Aby toho nebylo málo, začala Alza provozovat i nabíjecí stanici v Praze-Holešovicích, takže nákupy s Teslou budou docela pohodlné.

Pro internetové piráty máme také dobrou zprávu, auto si můžeš zakoupit klidně i prostřednictvím bitcoinů, takže virtuální měna není problém a to né jenom zde, ale i ve více podnicích ČR a SK.

Možná že jednou elektromobily nahradí nejhojnější diesel a benzíny.loading...