08.01.2016 by Milan Kněz

S otevřenými kurzy je sebevzdělávání jednoduché

kurzy, otevřené kurzy, vzdělání, dovednosti, e-learning, motivp

Toužíte vědět víc, než víte teď? Samozřejmě, že ano. Správné vzdělání pomůže nejen vám, ale i vaší firmě, k dosažení lepších výsledků. Některé praktické dovednosti uplatníte i v běžném životě a díky jiným si budete připadat chytřejší a získáte nový pohled na věci okolo sebe. O jaké kurzy se jedná, co si z nich máte odnést a jak je to s přihlašováním?

Od prezentačních dovedností, přes psychologii pro manažery

V otevřených kurzech společnosti MotivP najdete kurzy zaměřené na to, jak vytvořit správnou prezentaci a jak jí nezničit během prezentování. To je jedna z dovedností, které se hodí i v běžném životě, kdy každý den musíme prezentovat sami sebe. Praktická psychologie pro manažery vám ukáže, jak správně jednat se svým týmem a jak dosáhnout co nejlepších výsledků díky správné motivaci a vhodně zvoleným zadáním. V dalším kurzu se naučíte, jak správně vybrat nové lidi pomocí vhodných diagnostických metod. A pro podporu a rozšiřování znalostí se na kurzu Jak používat a pracovat s e-learningem dozvíte, jak vytvářet firemní e-learning a kdy se mu naopak vyhnout.

Co vám kurz přinese?

Otevřené kurzy od společnosti MotivP, která se specializuje na firemní vzdělávání s maximálním důrazem na prospěšnost, prohloubí běžné znalosti. Zaměstnanci získají takzvané jemné schopnosti, jako je správný psychologický přístup nebo se naučí, jak vylepšit svojí prezentaci a pomoci tak šíření dobrého jména firmy. Výsledkem jsou lepší výkony, které pomohou firmě růst, což jistě ocení i nadřízení.

Garance otevření kurzu

Na rozdíl od ostatních kurzů, u těchto otevřených garantujeme to, že se otevřou i v případě, kdy nedojde k úplnému naplnění kapacity. Pokud se tedy přihlásíte na daný termín klidně se můžete začít těšit, protože nehrozí zklamání z toho, že se nakonec žádný kurz konat nebude. Jedná se o poměrně nestandardní nabídku a otevřené kurzy jsou nabízeny pouze několikrát do roka. Využijte proto svojí šance a chopte se příležitosti být ještě lepší a vědět toho víc, než kdy předtím.

Komentáře

Další články

Zajímavé virály