Sám doma se vrací! Macaulay Culkin natočil novou vánoční reklamu

Někdejší legendární dětská hvězda Macaulay Culkin (39) se znovu objeví na televizních obrazovkách. Tentokrát to ale nebude celovečerní komedie, jako před lety, ale jistě vás to také pobaví.

Macaulay se nechal znova obsadit. Zřejmě peníze docházejí a se své slávy se snaží vyždímat poslední kapky dolarů. Ve vánočním reklamním spotu prezentuje ponožky Happy Socks. Znáte je?

Co by to bylo za Vánoce bez nezbedného Kevina z filmu Sám doma. Ať chceme nebo ne, Macaulay Culkin je nepostradatelným symbolem Vánoc a nedílnou součástí té pravé vánoční atmosféry.

A to bylo důvodem, proč si společnost Happy Socks vybrala právě Macaulaye do nové kampaně. Protože pokud nenajdete ponožky pod vánočním stromečkem a na obrazovkách nesledujete Sám doma, nenasajete tu správnou vánoční atmosféru.

Společnost se tedy rozhodla spojit tyto dvě ikony Vánoc dohromady a společně tak vytvořili ohromující reklamu s vánoční tematikou, která navíc i pobaví.

V reklamě se objevuje pouze postava Culkina. V jednu chvíli drží v náručí chameleona s červenou mašlí a hladí ho. Pak ve videu zvesela pronese: „Jsem příliš starý na tuhle hovadinu.“ Reklamní spot rozhodně stojí za zhlédnutí, mile vás překvapí.


Firma Happy Socks se zaměřuje na prodej vtipných ponožek a její produkty jsou k nalezení i v českých nákupních centrech. A co si budeme nalhávat, pokud nevíte, co pod stromeček, ponožky jsou ideální volbou.loading...