Samoživitelka přišla o dítě. Sousedé ji pomohli zrekonstruovat byt, aby ho získala zpět do péče

Na vsích si hezky všichni pomáhají, táhnou za jeden provaz, což se o městě říci nedá! Měli bychom si být nápomocní, ale pro mnoho lidí je to jen psrosté slovo.

Mnoho lidí myslí jen na sebe. Takoví lidé by se měli stydět, protože vzájemná ignorance patří bezesporu mezi odporné a velmi sobeckou záležitost.

Kdo se ale stydět rozhodně nemusí, jsou sousedé jedné maminky samoživitelky, kteří ji pomohli zrekonstruovat její byt. Největší překvapení ovšem přišlo na konci, protože za rekonstrukci nechtěli ani korunu.


Úřady ji odebraly dítě

Osud a a tento životní příběh, se stal mladé mamince dvou dětí. Samoživitelce, která neměla štěstí na lásku a život se s ní moc nemazlil.

Spolu s dětmi žila v nelidských podmínkách, které pro děti nebyly vyhovující. Nedostatek peněz, zanedbaný byt a špatná hygiena.

To vše bohužel napomohlo tomu, že sociální úřady mamince odebraly jednu z jejích dcer. Pro matku to byla obrovská a zdrcující rána, nicméně s tím nemohla nic dělat.

Mateřská není moc velká a v té době bohužel neměla moc finančních prostředků pro zajištění své rodiny. Snažila se zlepšit životní podmínky pro sebe a své dcery, ale nestačilo to. Jedna z dcer byla odkázána do péče státu.


Sama s dětmi v domě hrůzy

Její manžel byl silný alkoholik. Většinu peněz nechal po hospodách za alkohol, to také napomohlo tomu, že o svoji práci přišel a přestal domů přinášet peníze.

Seběhlo se to tak rychle. Na následky alkoholu a životního stylu zemřel a ženě zanechal dvě děti a byt v neskutečně hrozném stavu.

Osamělá žena samozřejmě neměla peníze ani na minimální opravy, a proto ji byla jedna z dcer odebrána.


Přišla nabídka, která se neodmítá

Vypadalo to jako zlý sen, ze kterého se nemohla probudit. Naštěstí se v jejím životě objevili dva andělé, kteří se ženě rozhodli nabídnout pomocnou ruku.

Překvapení bylo to, že se jednalo o její dva mladé sousedy. Přišli s milou nabídkou, které je možná těžké přijmout, nicméně v roli ženy by to bylo velmi hloupé. O příběhu ženy se sousedé dozvěděli na internetu a nabídli ji svou pomoc.

Během několika týdnů proměnili její byt k nepoznání. Ostatní obyvatelé města navíc ženě poskytli peníze a stavební materiál. Úžasné a dech-beroucí na tom je, že nikdo nechtěl nic na oplátku.

Díky všem těmto lidem dostala žena dítě zpět a rodina se stala znovu kompletní. Podívejte se, jak proměna bytu hrůzy probíhala.
loading...