Sběratel si koupil tank za milion korun! Našl v něm zlato za 60 MEGA

Výhry ve sportce se asi nikdo z nás nedočká, ale vášnivému sběrateli se stalo něco, co milionovou výhru alespoň krapet připomíná.

Nick Mead sbírá vojenské vozidla a předměty a poté, co na aukčním serveru Ebay našel ruský tank T54/69, nemohl odolat a nekoupit ho. Zkontaktoval majitele, který tank prodával a domluvili se na výměně za vojenské nákladní auto se samojízdným dělem.

Hodnota obou mašin se pohybovala kolem 950 tisíc korun, to ale ještě nevěděl, jakou cenu má tank doopravdy. Tank si Nick dovezl na svojí farmu, kde má ustájených více než dalších 150 vojenských vozidel a strojů.

Spolu s kamarádem začali nový tank přestavovat, aby ho vrátili do původního stavu. Při renovaci některých ze součástek narazili na úpravy palivové nádrže a zjistili, že ve větší části nádrže měli vojáci ukryté značné mění zlata.

Naneštěstí pro vojáky, k tanku s pokladem se po válce už nedostali, přičemž stroj byl s největší pravděpodobností používán ve Válce v Perském zálivu, a zlato za více než 60 milionů korun tak zůstalo šťastnému Nickovi.


Nick měl velké štěstí, že se vojáci po válce již ke zlatu nedostali. S největší pravděpodobností byl užit pancéřovaný stroj ve válce v Perském zálivu... zlato ale už zůstalo nalezenci.loading...