Sedadlo smrti! Sedmiletou holčičku pokousali během letu brouci do krve

Sedmiletá dívka si prožila v letadle své! Potkal ji nepříjemný let při cestě z Vancouveru do Londýna, kde jí pokousali brouci a to až do krve.

Matka sedmileté dívenky informovala posádku, že byla její dcera během letu pokousána, ale ta jim odmítla pomoci a nechala je sedět na svém místě. Podle mluvčího aerolinií se mělo jednat o štěnice.

Heather Szilagyi (38), matka sedmileté dcery, zveřejnila na svém profilu na sociální síti fotografii kousanců, které nenechali lidi klidnými.

Nikdo nemohl uvěřit, jak se posádka letu k rodině zachovala, když malou holčičku během letu pokousaly štěnice do krve.

Matka s dcerou letěly s leteckou společností British Airways minulý týden v pondělí z Vancouveru do Londýna, sdělil britský deník Dailymail.

Věděli to už během letu! Heather zahlédla černé brouky, kteří se plazili po jejím sedadle již zpočátku.

Informovala o problému posádku, ta Heather i dceru nedokázala přesunout na jiné místo a tak musely zůstat na svých sedadlech a stalo se, co se stalo.

"Po půl hodině, až hodině letu, jsem zahlédla prvního brouka," uvedla Heather pro britský deník The Sun.

Thesun.co.uk

"Poté, co jsme dostaly jídlo, jsem si všimla něčeho, co vypadalo, jako lněné semínko, ale začalo se to pohybovat," doplnila Heather.

Když se matka s dcerou dostaly na ubytování, kde přespávaly před dalším letem, zjistila Heather, že je její dcera pokousaná po celém těle.

"Před usnutím měla dcera kousance na stehnech. Když se probudila, celé její tělo bylo kousanci pokryté a rány krvácely," řekla Heather.

Thesun.co.uk

Britské aerolinky se Heather Szilagyiové omluvily a nabídly ji při zpáteční cestě možnost letět s jinou společností.

Tiskový mluvčí British Airways informoval o tom, že štěnice v letadlech jsou velmi vzácné a jednalo se o výjimku, situaci budou vážně řešit, uvedl britský deník Dailymail.

Ms Szilagyi said she informed cabin crew twice after seeing bugs crawling on her seat, but they were unable to move her, leaving her with dozens of nasty lumps

Zdroj: dailymail.co.ukloading...