Šel si zaplavat a narazil na agresivního rejnoka! Propíchl mu penis

Moře přináší mnoho překvapení a několika lidem se stane, že šlápnou na mořského ježka nebo jen na ostrou lasturu či se popálí od medúzy.

Tento mladík zakusil utrpení, jaké si dokáže představit jen málokdo. Během plavání v moři mu totiž rejnok probodl penis. Představte si tu neskutečnou bolest! Aby se zachránil, hlasitě naříkal a ještě se musel doslova vyplazit na pláž.

Bezmocný muž ležel v bolestech sám na pláži u města Sanya v jižní Číně a nikdo široko daleko nebyl. Naštěstí po nějaké době jeho nářek uslyšeli kolemjdoucí, kteří přivolali pomoc.

Ležel v bezhnutí a vedle něj se nacházel agresivní rejnok, který ostrým hrotem na konci svého ocasu probodl jeho mužskou výbavu právě ve chvíli, kdy se během teplého dne snažil osvěžit v moři.

Byl to boj o čas! Poté, co mladíkovi rejnok probodl chloubu, se mu záhadou podařilo vrátit se zpátky na pláž, a to s rejnokem neoddělitelně připojeným k jeho rozkroku.

Špička ocasu této ryby se nacházela v jeho trenýrkách a jak je vidět z fotogorafií, které během několika hodin obletěly zeměkouli a vidělo je více než pět milionů lidí z celého světa, není pochyb, že mu způsoboval přímo nesnesitelné utrpení.

To je také důvod, proč nově známá celebrita nechtěla být jmenována. Nešťastnému muži přispěchali na pomoc záchranáři. První zprávy ale nebyly vůbec dobré.

Záchranná služba je dobře vyškolená, nezvedne se jim žaludek ani z těch nejhorších případů a jsou zvyklí na ledacos. Ovšem na odstranění rejnoka připravení nebyli.

První pomoc je první pomoc, ale vhodné vybavení pro separaci špičatého ocasu rejnoka neměli. Přesto museli trpícímu muži okamžitě pomoci. 


Vybavení na místě nebylo a riskovat, že by muž byl do smrti sterilní také záchranáři nechtěli. Záchranné akce se museli zúčastnili další složky... hasiči i policisté.

Na radu lékaře nakonec hasiči uřízli rejnokovi ocas a uvolnili ostny z poraněného penisu. Mladík mohl po odstranění rejnoka chodit.

Byl převezen do nemocnice na další ošetření kvůli vysokému riziku otravy. Zda měl mladík po incidentu nějaké zdravotní problémy, není známo.

Rejnok však za svůj čin zaplatil životem. Podle svědků zůstal ležet mrtvý na pláži. Podívejte se na video, kde můžete celé tragické setkání mladíka s rejnokem vidět. Jak mu zvíře mu probodlo penis!
loading...