Šestidenní miminko skončilo v nemocnici! Smrt způsobila jedna nevinná pusa

Čerství rodiče Sifritovi se rozhodli, že varují jiné rodiče, aby neudělali stejnou chybu jako oni a nedávali své dítě jiným lidem do náruče. A už vůbec nenechávali své miminko líbat od cizích lidí.

Mariana, teprve šestidenní miminko, byla převezena do nemocnice v Des Moines, když jí diagnostikovali meningitidu HSV-1, kterou způsobil herpes.

Oba dva rodiče Shane a Nicole Sifritovi se nechali otestovat, ale u nich lékaři žádný virus nenašli. Pravděpodobně ho holčička musela chytla od někoho jiného, ​​kdo jí dal pusu na rty. Kdo nakonec měl komplikace zdravotního stavu jejich dcerky na svědomí, to už nezjistili.

Malá Mariana mezitím než se zdraví byla přesunuta do nemocnice Blank Children"s Hospital, kde ji lékaři museli napojit na přístroje, protože jí začaly selhávat orgány.

Ve čtvrtek oznámila Nicole na svém Facebooku, kde pravidelně informuje o zdravotním stavu své dcerky, že pokud se Mariane neobnoví funkce jater, nepodaří se jí zotavit a v nemocnici zůstane minimálně ještě měsíc.

"Izolujte své děti. První dny po narození k nim nepouštějte nikoho a když už na tom budete trvat, ujistěte se, že má umyté ruce. Nedovolte jim miminko líbat a dávejte si pozor, ať raději na něj nikdo nesahá bez vašeho svolení," napsala Nicole na Facebooku.

Zdroj: facebook.com/nicole.sifrit

Podle posledních zpráv ze sociální sítě, se stav miminka zhoršil.

"Mé srdce je zlomené. Mému dítěti se přitížilo. Její mozek nevykazuje žádnou aktivitu, selhávají jí plíce, ledviny i játra. Šance na uzdravení se snižují ..," napsala maminka Nicole.

Dnes 18.7. přišla ta nejhorší zpráva. Nicole lidem oznámila, že o svoji holčičku přišla.

"Naše princezna Mariana Sifritová dostala andělská křídla v 8:41 ráno v otcově náručí. Její matka byla hned vedle ní. Nyní už netrpí a je s Pánem. Děkuji vám všem, kteří jste sledovali její osud a podpořily nás. Během 18 dní života ovlivnila celý svět a doufáme, že její příběh zachrání životy mnoha novorozenců."loading...