Sex Ivana Krále, jatka na Brutal Assault a zvrhlá Final Countdown

Sex Ivana Krále, jatka na Brutal Assault a zvrhlá Final Countdown

Léto je tradičně ve znamení festivalů. Na některých se točí kolotoče, na většině točí dobré pivo a jsou dokonce i takové, kde se všechno točí kolem hodně povedené muziky. Jako třeba na liberecké Benátské noci, kam se povedlo zajistit skutečnou českou hudební legendu. Pod Ještěd zavítal Ivan Král, aktivní tvůrce slavné newyorské nové vlny sedmdesátých let, skladatel, producent a vynikající muzikant. Proč se mu stýská po domově, jak popsal sex a drogy ve své biografii a komu udělá radost svým novým albem si přečtěte v tomto exkluzivním rozhovoru.

Jedním z nejoriginálnějších a zároveň nejnavštěvovanějších tuzemských festů je Brutal Assault konaný v jedinečném prostředí pevnosti Josefov. I letos přilákal tisíce fanoušků tvrdé a ještě tvrdší muziky, a jak mnozí z nich tvrdili, „byla to skutečná jatka“. Zasloužily se o to takové kapely jako Slayer, Bring Me The Horizon, Venom nebo Obituary. Metal zkrátka vládl, spoustu jedinečných fotek a svědectví těch, kteří přežili najdete v této bizarní reportáži.

Že se na festivalech občas dějí věci, tuší asi každý. Ovšem vystoupení téhle partičky překvapí zřejmě každého, tohle skutečně ještě nikdo nezažil. Tak mrkněte na video a vyrazte někam ven za hudbou. Festivalová sezóna ještě zdaleka nekončí.loading...