Sexuální hry se nevyplatily! Vykastrovala svého přítele

Sex je super sport, ale v některých případech může být i bolestivý. Máte-li doma dračici a sexuchtivou kobru, jako měl nejmenovaný muž, raději buďte teple orientovaný a nebo utíkejte co vám nohy stačí.

Martinne Delagegová totiž vykastrovala při provozování sexuálních hrátkách svého přítele. Ten naštěstí přišel jen o jedno varle a tak stále má šanci, že bude moci jednou zplodit potomka. Delagegová z floridského města Jacksonville se tak v průběhu orálního sexu odvázala natolik, že byste na místě nebožtíka být asi nikdo nechtěl.

Oba podle výpovědi byly v podnapilém stavu a tak bůhví co prováděli. Podrobnosti sdělili pouze policii a médiím se dostala pouze etická ořezaná verze. Žena se při orálním uspokojování svého přítele zakousla přímo do rozkroku a nechtěla pustit. Pro představu si vzpomeňte na film Čelisti.

Bolest jako kráva, kterou nemohl muž vydržet a tak popadl lampičku a uhodil jí do hlavy. Na jeho místě by to samé udělal snad každý chlap! S obvazem kolem hlavy hned zavolal pohotovost a policii. Ihned byl odvezen do nemocnice, kde se lékařlm podařilo zachránit alespoň jedno varle. Žena byla zadržena do doby, kdy za ní její sestra zaplatila kauci 250 000Kč a byla propuštěna na svobodu.

Zda je pár stále spolu už jsme nedokázali zjistit, ovšem na jeho místě, kdo by vydržel s takovou bezcitnou mrchou...loading...