Sexy modelka svedla 1200 mužů! Až teď prozradila šokující tajemství

A teď se pevně usaďte do křesla, aby to náhodou s vámi nepraštilo. Sexy modelka Holly Johansson z Londýna přišla s krutou pravdou ven! Mnoho lidem teď asi naskočí úplně husí kůže, jakmile si přečte pravdu o jejím tajemství.

1200 lidí bude teď zostuděno. Holly pracuje jako modelka, tanečnice a callgirl. Po více než deseti letech přiznala, že se narodila jako muž. Díky svému na první pohled přirozenému poprsí a hormonech, které bere více než 10 let, vypadá jako obyčejná žena.

Málo kdo by do ní řekl, že má pořádné koule a bibmase. Kromě silikonových prsou žádnou operaci nepodstoupila. Pořád má funkčního bimbase jako každý jiný chlap.

Holly si vydělává na živobytí jako Call Girl. Za jeden den svede více než 50 nadržených mužů, kteří absolutně nic netuší. Nemají absolutní páru, že se Holly narodila jako Kasper.

„Jsem modelka a také callgirl. Moji zákazníci mě znají podle mého obličeje, nemyslím si, že by jim vadilo, že mám penis. Milují můj hlas,“ říká Holly.

O tom, zda přijít i o svůj penis zatím nepřemýšlela. I když jediné co jí od pravdy dělí je právě přirození, které já stále na těle ženy přebývá.

Máte vy nějaké zkušenosti s erotickou linkou? Zkusili jste? :D Klidně nechte anonymní komentář :)Zdroj fotografií: Metro.co.uk


loading...