Shodil 72 kilo! Potom ukázal světu krutou daň za krásu

Jednadvacetiletý John Glaude z Kalifornie... shodil úctyhodných 72 kilo tuku. Neuvěřitelné, co následovalo potom!

Pokud se vám zvedne žaludek, DONT HATE ME!

Mladík po tom co zhubl neuvěřitelnou váhu, zveřejnil na youtube video, ve kterém se rozhodl světu ukázat krutou pravdu o kterém kde kdo raději nemluví.

To že shodíte váhu, o které se zdá každé obézní ženě na světě je super! Ale nikdo nikde nepíše o tom, co s přebývající kůží! Hnusná vytahaná kůže je daň za cukrovinky a tučná smažená jídla, které si tlouštíci nedokáží odpustit.

john4.jpg

"Když jsem byl tlustý, neměl jsem žádné sebevědomí! Lidé se mi vyhýbali obloukem. Nyní jsem shodil neuvěřitelné množství tuku, ale díky povislé kůži je mé tělo zohavené a nedokážu vyjít v plavkách ven, nedejbože do bazénu.", mluví o svém životě nyní.

John pracuje ve Starbuck, takže vyjít s videem na veřejnost nebylo pro něj nic jednoduché. Chce tak inspirovat ostatní, aby začali pro své tělo něco dělat. Na prvním místě je důležité zdraví!

john6.jpg

John s priateľkou

Nenechejte se zastavit vlastní kůží! Pokud něco chcete, dokážete velké věci. Všechno je jen o naší mysli a o tom, jak pevnou vůli člověk má. John vážil ze začátku 163kg! Před tím, než shodil 72kg mu bylo slovo "šťastný" cizí.

john2tucny.jpg

Jednu noc se vzbudil a ze dne na den si řekl, že se přestane litovat za svou váhu. Už nechce být outsider! Chce konečně žít... Změnil jídelníček, přestal jíst jídlo z Fast Foodu, Coca Colu nahradil perlivou vodu a mezi jeho denní aktivity přidal cvičení.

Po několika měsících sebral odvahu a registroval se do fitka. Styděl se, ale lidé ho začali podporovat a to už John věděl, že už neexistuje krok zpátky.

john3.jpg

Mladíků sen byl, aby už nebyl sám! To se mu povedlo na celé čáře. Už měsíc má přítelkyni!

zdroj: tvnoviny.sk/youtube.comloading...