Šikanovali ho kvůli dlouhým vlasům! On měl ale svůj důvod!

Tento klučina si prošel dlouhé tvrdé roky plné šikany! Rozhodl se, že si nechá narůst dlouhé blond vlasy, které po letech poskytne pro výrob paruky pro lidi, které o své pravé vlasy přišli díky rakovině.

Je hodně způsobů, jak pomoci lidem s rakovinou! Tohle je to nejjednodušší, co můžete udělat pro druhé.

Bylo mu teprve 6 let, když malý klučina Christian McPhilamy z Floridy uviděl reklamní ukázku v TV, kde byla nemocnice, která léči malé děti s rakovinou. Tato léčba má ale však jedno velké mínus! Při chemoterapii často přijdete o vlasy!

zdroj:facebook.com

Christiana reklama zaujala natolik, že se rozhodl těmto dětem pomoci. Na internetu našel kadeřnictví, které se specializovalo právě na výrobu paruk o opravdových vlasů. Vyrobené paruky putovali dětem, které o své vlasy díky léčbě nemoci přišli.

Klučina měl jasno, nechá si narůst vlasy! To se mu podařilo za necelé 2 roky... za tuto dobu si na hlavě vypěstoval 25 cm dlouhé blond prameny!

Kdyby se vše obešlo bez komplikací, byli bychom překvapeni. Celé dva roky, než se nechal ostříhat, čelil Christian každý den šikaně, kde se mu spolužáci posmívali. Ten kdo ho neznal, často si ho pletl s děvčetem. On se ale nenechal odradit a se svým dobrým srdcem chtěl dosáhnout cíle! Podařilo se mu. Ostříhané vlasy poté poslal organizaci Children With Hair Loss, která je zpracuje do podoby paruky.

Dobrý skutek, který pomůže lidem v tísni zvládnul v pouhých 8 letech.

Kéž by bylo takových lidí více :)

Christian vypadá teď konečně jako kluk:) zdroj:facebook.comloading...