Šílená žena postřelila veterináře! Ten odmítl změnit pohlaví psa

Majitelka psa Tabatha Green (46)  nebyla spokojená s domácím zvířátkem a tak se rozhodla změnit jeho pohlaví. Dle jejího tvrzení není Sparky pes ale fena, uvězněna ve špatném těle. Na tuto šílenost by kývl jen ještě více šílenější veterinář a tak není divu, že ji zvěrolékaři odmítali.

U posledního z nich, kterého se svým psíkem navštívila, ovšem odmítnutí nedokázala přijmout. Když odcházela z ordinace, třásla se a brečela. Tabatha neustále opakovala, že Sparky chce být slečnou a chce se jmenovat Sparkly.

Poté podle Shelley Pearson, recepční veterinární kliniky vtrhla do ordinace a vzápětí padl výstřel. Ta už jen vzala telefon a utíkala ven, aby přivolala pomoc. Tabatha opravdu vystřelila ze zbraně na lékaře, který odmítl zákrok provést. Kulka naštěstí škrábla jen nohu a veterinář útok nebezpečné ženy přežil.

Podle svědků svého psa pořád oblékala do oblečků a myslela si, pejsek má rád dívčí barvy oblečení. Na operaci, která měla udělat ze psa fenu si našetřila 120 000Kč i přestože žila v chudobě.

Později byla vyšetřena psychiatrem, který u pacientky zjistil bipolární poruchu a schizofrenii. Sparky ji byl odebrán a těší se na nový domov.

ZDROJ: http://style.iprima.cz/loading...