Šílený školník podpálil školu! Spolu s ním uhořelo 7 dětí a učitelka

Sedm děti se svojí učitelkou přišlo o život v mateřské škole v Brazílii. Vyšinutý školník, kterému zřejmě hráblo, podpálil spolu se sebou i školku.

Občas se pozastavíme nad teroristickými útoky a odsuzujeme lidi tisíce kilometrů daleko za jejich činy. Ale už si neuvědomujeme, že v podstatě jsou psychopati, kriminálníci a blázni všude kolem nás a dělají to stejné.

Šílený školník polil 7 dětí, učitelku a sám sebe lihem. Poté škrtl zápalkou. Sám podlehl po převozu do nemocnice popáleninám, které si způsobil.

Lidi jsou v šoku! Přestože málo které dítě má školníky rád, tragédie, která se postihla školku v Brazílii otřásla světem. Starosta obce Janaúba, kde se čtvrteční incident odehrál, vyhlásil týdenní smutek.

zdroj: mirror.co.uk

Agentura AFP informovala v soboty veřejnost o tom, co se odehrála a uvedla, že 50-letý školník Damiao Soares dos Santos, trpěl duševní poruchou, stříkal hořlavinu kolem sebe v jedné ze tříd s čtyřletými dětmi a založil požár. V budově bylo 80 dětí. Je velké štěstí, že nevzplála budova úplně celá.

zdroj: mirror.co.ukzdroj: mirror.co.uk

Poté co pachatel vzplál, měl obejmout ještě několik dětí, které tím také zapálil a dokonce učitelku, která popáleninám podlehla, měl zamknout v podpálené třídě.

Ostatní děti, které utrpěli zranění, byli převezeny do tří různých nemocnic. Deset jich je ve vážném stavu a stále hospitalizováno.

Příbuzný obětí se sešli v pátek, kdy proběhl pohřeb, aby se naposled rozloučili.loading...