Školák chtěl spáchat sebevraždu! Skočil z mostu a zabil mladou řidičku

Kam až člověk v nesnázích s problémy je schopen zajít? Teprve dvanáctiletý chlapec si chtěl vzít život, ale omylem přitom zabil někoho jiného.

Všichni máme problémy, které bychom měli řešit. Jsou tady specializované poradny s odborníky, kteří jsou tu, aby nám pomohli najít východisko. Chlapec své problémy ale řešil skokem z mostu na dálnici přímo na auto, ve kterém cestovala 22 letá Marisa.

Bohužel, dívka byla při této tragédii mrtvá hned na místě a chlapce převezli ve vážném stavu do nemocnice.

K obrovské tragédii došlo v sobotu po čtvrté hodině odpoledne místního času na dálnici I-66 v americké Virginii, v okrese Fairfax.

Dvanáctiletý chlapec, jehož jméno si rodiče nepřáli zveřejnit, kvůli možnému zhoršení jeho psychického stavu, se tu rozhodl z neznámých důvodů ukončit svůj život skokem z mostu.

Nehledě na okolnosti ale při pokusu o sebevraždu zabil někoho jiného. Skočil přímo na projíždějící vůz Ford Explorer, který řídila dvaadvacetiletá Marisa Harris.


Dívka utrpěla závažná zranění a byla na místě mrtvá. Jejímu spolujezdci (23) se nic vážnějšího nestalo a podařilo se mu vůz ještě zastavit.

Tak jako to často bývá, tak i dvanáctiletý chlapec jako zázrakem desetimetrový pád přežil. Ještě však nemá vyhráno, neboť byl ve vážném stavu převezeno do nemocnice, kde nyní bojuje o život.

zdroj: Heavy.comloading...