Šlapka předávkovala manažera Googlu heroinem, dostala 6let na tvrdo

Tohle je jedna z TOP událostí za poslední týdny! Verdikt je konečně tady a kauza u konce. Prostitutka Alix Tichelmanová si půjde za úmyslné zabití manažera Google Timothyho Hayese sednout na 6 let do vězení.

Tomu se říká být na špatné místě ve špatný čas. Před 2 lety totiž Tichelmanová při sexu předávkovala heroinem manažera Hayese.

Ten samozřejmě takovou dávku heroinu neustál a zemřel! Vražda 51letého Timothyho Hayese byla v listopadu roku 2013 pořádný boom! Ve všech USA novinách byla přímo na titulní straně. 

Manažer internetového kinga Google měl 5 dětí a žil spořádaný život, ale na druhou stranu spal s prostitutkami. Tuto slabost pro lehké dívky věděl jen málokdo. Zvrtlo se to, a už v Hayesovi neviděla jen dalšího zákazníka.

zdroj: Western Daily Press

 „Konečně jsem našla někoho, s kým se dá mluvit o zabíjení a vraždění bez předsudků,“ napsala na svůj účet na Facebooku.  Udělejte si o ní obrázek sami!

Nicméně při jedné ze schůzek došlo i na sex, při kterém experimentovali s heroinem. Údajně existují záznamy z bezpečnostních kamer, kde v přístavu Santa Cruz Tichelmanová Hayesovi vpichuje drogu... trvdí server International Business Times.

Jakmile zjistila že omdlívá, snaží se vzbudit Hayese a náhle zpanikaří. Sbalí své věci a dopije skleničku vína a odchází. Policiie jí dopadla až 8 měsíců po smrti Hayese

V úterý vyvrcholil soudní proces, kdy ji soud nadělil 6 let natvrdo. Obhájce odsouzené tvrdí, že si žena odsedí půlku trestu a pokusí se zažádat o podmínečné propuštění.
loading...