Zdroj: Alessandro Silipo
28.08.2014 by Rudolf Hasák

Šlapky jdou s cenou dolu! Víme proč děvky zlevňují své služby!

šlapky, děvky, sociální pracovnice, prostitutky, sleva, sex

Nejstarší řemeslo na světě začíná upadávat. Ztrácejí lidé o sex u dálnic zájem? Podle statistik cena za sex klesla o 25%... Vím proč!

Výzkum nejstaršího řemesla provedla americká společnost The Economist. Samozřejmě že zaměstnanci výzkumného ústavu nejezdili kolem dálnic a neptali se na ceny potulných lehkých žen! Statistiky vychází z internetových nabídek privátů a jiných soukromích dračic.

Statistiky vycházeli z celkového počtu 190 000 žen nabízející sexuální služby z 84 míst v 12 krajinách.

Ceny klesli o 25%.

Michel Gagnon via flickr.com

Podle statistik ještě v roce 2006 stála hodina sexuálního potěšení v průměru 340$ (6800Kč WTF?). Dnes v roce 2014 stojí hodinka 260$ (5200Kč). Ceny jsou za nejžádanější slečny, teda ty nejlepší. Na české slečny  docela za hubičku že?! Ovšem  USA a CZ se nedá srovnávat! Štíhlá blondýnka s velkými prsy. Prodejní kočičky se specializací si účtují více. Hodně záviselo i na místu. Krasotinky v San Francisku si berou ptali mnohem více než pražské dámy.

Takže příště jeďte raději za kvalitou do San Franciska!

Důvodem je hlavně celosvětová hospodářská krize. Nezaměstnanost rostla a lidé neměli peníze. Tak i prostitutky museli s cenami dolů aby uživili své hladové krky!

Další nevýhodou je internet. Dnes má internet každá žena a založit si profil na nějaké sex seznamce je tak jednoduché. Konkurence roste! Ceny musí jít prostě s cenou dolů.

Komentáře