Slováci se bouří! Na trh vyšla kniha o sexu pro děti...

Na slovenský trh se dostala knížka pro malé děti, která má malé darebáky informovat o sexu. Rodiče se bouří a chtějí ji stáhnout z trhu. Ptáte se proč?

Rodiče jsou naštvaní a zuří! Nelíbí se jim, obsah knížky... která má informovat a poradit se sexuálním životem dětí. Není přeci jenom přílož brzy, aby prvňáčci věděli o sexu tolik co my? Na tuto otázku hledají zdrcení rodiče odpověď.

Né jenom že kniha detailně popisuje jak probíhá sex, kde se autoři nebáli vynechat odborné názvy, ale kniha je konkrétně ilustrována obrázky nesoucí erotický podtext.

zdroj: facebook.com

Kniha je na trhu už 5 let! Vyšla v roce 2009, ale až nyní se začínají na sociálních sítí vyjadřovat neštvané matky svých dětí. Jejich děti se totiž dozvídají, že čáp přinášející děti je pěkný FAKE. Podle úřadů jsou v knize hanlivé ilustrace, které mohou mít na děti nekalý vliv. Ty pak v budoucnosti mohou mít k sexu odpor, nebo se z nich mohou stát devianti.

U některých obrázků stojí komentář za to... stojí tam např.

"Je nezbytné, aby muž a žena dosáhli při pokusu o vyvrcholení (orgasmus), aby muž vnikl penisem do pochvy ženy a tam vystříkl semeno (ejakuloval)," je psáno u páru, provozující pohlavní styk.

zdroj: facebook.com

Co si o tom myslíte vy? Je vhodné aby prvňáci základní školy už o sexu věděli? Doposud byla tradicí sexuální výchova až v 9. třídě základní školy...

My si myslíme, že kniha ušetří práci a čas rodičům, který by se rádi vyvarovali trapnému vysvětlování jak se děti rodí. Sex je přirozený, proč z toho dělat vědu?

zdroj: facebook.comloading...