Slovenka upekla dítě v autě! Lékaři naměřili 46°C

Hrozivou tragédii v obci Trstená na severu Slovenska vyšetřují policisté. Matka nechala v autě před nemocnicí 2,5leté dítě a odešla na vyšetření. 

Když se vrátila zpátky, našla v sedačce bezvládné tělíčko. Lékaři mu přes veškerou snahu už nedokázali pomoci.  O strašlivém případu ze Žilinského kraje informovala slovenská policie na svém facebooku. 

"Podle prvotních informací nechala v Trstené matka své 2,5leté dítě zavřené ve vozidle na parkovišti, zatímco odešla na vyšetření," napsali policisté.

Když se matka vrátila k autu, nejevilo už dítě známky života. Ihned ho vzala do nemocnice, lékaři mu už ale nemohli pomoci. O oživení batolete se přitom pokoušeli ti nejpovolanější - posádka rychlé záchranné služby.

 "Jeho tělesná teplota byla na hranici 46 stupňů. Dítě bohužel nepřežilo," potvrdili na facebooku slovenští policisté. Ti teď případ vyšetřují.

Podle informací portálu tvnoviny.sk byla třicetiletá Jana u gynekologa, protože je těhotná. Dcerku nechala v autě několik hodin.

Podle webu Čas.sk bylo zesnulé batole holčička, která se jmenovala Sabina. Třicetiletá Jana, která Sabinu v autě nechala, pochází z obce v okrese Námestovo.
loading...