Soud rozhodl! Orální sex není znásilnění

Verdikt soudu šokoval a možná i inspiroval lecjaké prostitutky. Orální sex nemůže být považován za znásilnění v případě, že oběť před napadením byla pod vlivem alkoholu, aniž by o sobě věděla. Přesně takto rozhodl soud v Oklahomě, kde se soudila 16letá dívka, která podala trestní oznámení na pár let staršího chlapce, který ji měl sexuálně zneužít.

Důkazem byly její ústa a zadní strana stehen, což dosvědčilo, že se během jedné noci plné alkoholu odehrálo něco zvráceného. Dívka se rozhodla vše nahlásit na policii a lékaři vynucený sexuální orální akt ještě potvrdili.

Proběhlo vyšetřování, které mělo odhalit, co se vlastně stalo té osudné noci. I když měla dívka měla lékařský posudek, svědectví kamarádů ji moc nepomohla. Opravdu potvrdili, že dívka s 17-letým pachatelem na večírku byla, ale 16-letá oběť byla opilá a upadla do bezvládného stavu.

Mladík na konec přiznal, že společně s dalšími 2 chlapci ji naložil do svého vozu a tvrdil, že se ho dívka rozhodla orálně uspokojit sama a dobrovolně. Protože měla studentka 3,4 promile a absolutně nic si nepamatovala, její verze nebyla tedy důvěryhodná.

Soud ve výsledku rozhodl překvapivě! "Nucená sodomie nemůže nastat, když je oběť tak opilá, že o sobě v době sexuálního aktu v podobě orálního uspokojení téměř neví,".

Dívka si je ale zcela jistá, že tak hluboko by zdaleka neklesla a ani pod vlivem alkoholu by se něčemu podobnému neodhodlala. Vzhledem k tomu že si nic nepamatovala, soud rozhodl zcela jasně.

ZDROJ: Tn.CZ


loading...