Zdroj: IAmBirmingham via YouTube.com
19.03.2015 by Rudolf Hasák

Spiderman v noci pomáha bezdomovcům. Toto je ten správný hrdina!

spider-man, video, bzdomovci, hrdina, ulice, birmingham

Na našich stránkách se setkáváme zase s někým, kdo myslí na jiné více než na sebe. Ten, komu není lhostejný život chudých  a bezmocných.

Spider-man z Birminghamu! Ano vážně si z vás neděláme prdel... Mluvíme u muži v masce, který každou noc v ulicích Birminghamu vyráží do ulic zachránit pár bezdomovců.

Samozřejmě, že tento Spider-man po střechách neskáče a nestřílí pavučinu z rukávu, nejsme v pohádce. Muž v masce má dobré srdce a pomáhá místním chudým lidem! Bezdomovcům... Je to opravdový hrdina.

Každý večer se nejmenovaný dvacetiletý mladík obléká do Spider-manova převleku a obdarovává chudé jídlem a jinými potřebnými věcmi.

Jak sám ale uvádí, dokud to dělal sám za sebe, nikdo tomu nevěnoval valnou pozornost, ale když se převlékl za Spider-mana, jakoby upoutal nesmělou pozornost.


"Předtím, než jsem začal rozdávat jídlo, nikdo chudým hladovým bezdomovcům nevěnoval pozornost. Ale když uviděli, Spider-Mana rozdávat jídlo, lidé za mnou přicházeli a ptali se, co dělám, vážně je to zajímalo. A co je nejdůležitější, inspirovali se, a zapojili se také...", sdělil nejmenovaný muž v masce.

No není to úžasné? Poslední hrdina na planetě asi stále nevymřel :)

Komentáře