Šťeňátko se stalo obětí dětí... Srst mu zalepily lepidlem

Původně jsme nechtěli tento článek ani publikovat. Nakonec jsme se rozhodli, že je důležité, aby měli rodiče děti více pod kontrolou. Nic mě nenaštve více, než agresivita člověka ke zvířatům! Ani nejde o to, zda je to zvíře či člověk... za takové ohavné činy, jako udělaly tyto děti, by měl být někdo patřičně potrestán.

Obětí útoku se stalo malé štěňátko Pascal! Skupina dětí to možná považovala za zábavnou hru, ale ve skutečnosti štěně utrpělo mnohačetná zranění, které vůbec legrační nejsou. Děti štěně pomazaly agresivním lepidlem a štěně se nemohlo hýbat... onedlouho mu přestávala v těle proudit krev... Na poslední chvíli ho zachránili lidi se srdcem na pravém místě. Jeho stav je však ale kritický.

K veterináři se pes dostal 31. října a srst měl celou pokrytou lepidlem, nemohl se hýbat, dýchat a nezvládal ani jíst. Jeho stav byl kritický a pomalu se naštěstí zotavuje. Kdyby byly děti dobře vychovány a pod dozorem rodičů, nemohlo se nic podobného stát. V dnešní době, kdy děti nahrávají na Youtube samá šálená videa, jen aby upoutala pozornost odběratelů je děsná, nikdy nevíte, co je napadne příště.

Kde je nějaká záruka, že děti nezaútočí na bezbranné zvíře příště?

Video obsahuje smutné a kruté záběry... (spouštět pouze na vlastní nebezpečí).Budete-li chtít, na této adrese lze přispět na záchranu štěněte. Máte-li Paypal... každý dolar může pomoci...


loading...