Stiflerova máma dnes slaví 58 let! Nejlepší MILFKA by mohla dnes děsit děti

Pamatujete si na tu slušňáckou lady z Prci Prci Prciček, která ujížděla na nezkušených zajíčkách?

Dnes herečce Jennifer Coolidge neřekně už nikdo jinak, než Stiflerova máma. Do paměti diváků se zapsala především jako MILF, jež tento termín proslavila tak rázně, že se od té doby pojem pro MCBP nezměnil.

Do role se opravdu hodila! Nedokážeme si představit na jejím místě někoho jiného. Vyniká nejen svou postavou, ale i tím, že se nevyhýbá plastikám a botoxu. Přemíra estetických zákroků se na dříve velmi atraktivní herečce ale negativně podepsala.

Samozřejmě, že dnes to v herectví jinak nejde! Jakmile jste jednou slavní a starší, začne se váš věk na vzhledu projevovat... no a když máte ty peníze, tak proč do plastiky nejít? že... Je to tak! Navíc takový botox, jakmile jednou podstoupíte, za půl roku se vrátí vaše vrásky zpět k normálu a celý proces musíte podstoupit znova a znova.

No ale tato královna plastik se za svůj boj o mládí nestydí ba naopak o botoxu se hrdě přiznává... tušili jsme to před 20 lety a teď to máme alespoň potvrzené.

První snímek ze série Prci, prci, prcičky se na obrazovkách objevil v roce 1999. Tehdy nebylo Jennifer ani 40 a plastické zákroky by na ní poznal i slepý a ty mega kozy musely být vidět i z vesmíru.

Dnes by možná svedla nějakého kolouška, pamatujete si, že si zahrála taky v seriálech Přátelé, Sex ve městě, 2 Socky nebo Joey? Objevila se také ve filmu Pravá blondýnka a za sebou má i další role, včetně raklam.

Protože se zákroky začala tak brzy, bude také příčinou toho, že dnes vypadá otřesně. Podívejte se na fotogalérii.. jak vypadá dnes.
loading...