Studentka přišla po prázninách na Internát! Z toho co našla, byla v šoku

Nejen u nás v Česku, ale i na Slovensku si studenti stěžují pořád na učitele, školní jídelnu a internáty. Jo, prostě lidi nebudou nikdy spokojení a místo aby pochválili sem tam nějakou drobnost, umí jen hanit.

Co je moc, to je moc! Často jsou internáty v takovém stavu, že by se vám z toho zvedl kufr. Špína, nedostatečná hygiena a omlácený nábytek. To jsou nejčastěji slýchané stížnosti od studentů.

Aby škola a majitelé větších ubytoven o prázdninách neprodělávali, pronajímají prostory vyhrazené pro studenty turistům. Jako je tomu například v Bratislavě v Mlýnské dolině, kde jsou ubytování nejen studenti, ale i turisté.

Jedna z tamních studentek je Janka, která byla při návratu na internát docela znechucena. Neuvěříte, co viděla ve svém pokoji!

"Děkuji obyvatelům Řka, kteří zde bydleli přes léto, že nechali tak krásně voňavě a čistě. Příští obyvatelé Řka, těšte se na 5 hvězdičkový luxusní hotel s názvem ADR,"

napsala do jedné z facebookových skupin, kde přiložila i katastrofální vypadající fotografie.

O úklidu na internátech by se dalo psát hodně... Hmyz, katastrofální životní podmínky, nefungující wi-fi, nevyhovující strava... a tak by mohla Janka pokračovat. Lidé, kteří tam bydlejí přes prázdniny jsou prasata a ani si po sobě neuklidí.

Znečištěná toaleta, zbytky kosmetických přípravků, špinavé ponožky pohozené volně na zemi.

Aby toho nebylo málo, nedokázali si po sobě uklidit ani smetí! To nechali v obrovských vacích jen tak v rohu po chodbách.


zdroj: vcas.skloading...