Zdroj: ENEX
25.03.2017 by Rudolf Hasák

SWAG jak hovado! Důchodkyně je posedlá zelenou barvou!

zelená, móda, swag, důchodce, Elizabeth Sweetheart

Každý má svojí úchylku a kdo tvrdí že ne, tak ten lže. Třeba tady paní Elizabeth tvrdí, že je na zelené barvě závislá a dívat se každý den jen na jednu barvu ji rozhodně nenudí.

Ať má každý svůj styl a je svůj... Říká se, že zelená barva uklidňuje, ale já bydlet v bytě Elizabeth Sweetheart... rozhodne bych v klidu ze všech těch zelených věcí nebyl. 76-letá důchodkyně žije v New Yorku, kde ji mnozí znají jako zelenou dámu.

Někomu se to může zdát že je to přes čáru, ale vědci před nedávnem zjistili, že tolik zelené pro mozek pomáhá kreativitě. Tak jako barbie girl milují růžovou, Elizabeth tvrdí, že je na zelené barvě závislá. Myslíte, že by se měla jít léčit?

Jaký vztah k zelené má její manžel, který s bydlí v Brooklynu a co si o tom myslí? Zelená dáma tvrdí, že její partner je velmi konzervativní, ale musel s její závislost se prostě musel smířit. Takže to mají v domácnosti stejně, jako všude v Česku... prostě chlapy nemají nárok na svůj názor a musejí držet hubu a krok.

U roztomilé důchodkyně najdete zelený nábytek, dekoraci, sponky do vlasů a dokonce i zelený toaletní papír. Aby toho nebylo málo, co Elizabeth v zelené nesežene, prostě přebarví barvou tak, aby to ladilo.


Komentáře