Syn Arnolda Schwarzeneggera ukázal svaly! Poznáte ho? Podoba tam je

Arnolda Schwarzenegerra (72) nebudeme představovat! Terminátor, Herkules a nejlepší Kulturista, které zná celý svět. Ale co jeho děti? O Těch se doposud moc nemluvilo...Nyní syn Arnolda Schwarzeneggera ukázal své svaly! Znáte ho? Svému otci, jakoby z prdele vypadl.

Arnold se stal díky svému úspěchu velkou  motivací mnoha lidí. Nejen ve fitness, ale celkově dokázal motivovat k úspěchu v životu i profesně.

Jeho vzhled se snažilo napodobit jistě stovky mužů, jen málokomu se to však povedlo tak dobře, jako jednomu z jeho synů.

Jednadvacetiletý Joseph Baena se nedávno pochlubil svým pokrokem v budování svalové hmoty a lidé na sociálních sítích vidí jediné - podobu ke svému otci.

Je sice ještě mladý a nechceme tvrdit že jeho forma není přírodní, ale v Americe je běžné, ze sportovci zneužívají zakázané látky ke získání svalů, jako u nás důchodci polykají denně paralen či ibalgin na bolest kloubů a zad.

Joseph Baena (21) má určitě dobré genetické predispozice, toho se také rozhodl využít. Bude se věnovat stejným disciplínám, jako jeho otec Arnold.

Syn kulturisty, herce a politika Arnolda Schwarzeneggera (72) se nedávno na internetu pochlubil se svými pokroky v oblasti budování svalové hmoty.

Podívejte se na následující video, kde cvičí se svým otcem, kterého neváhá nazvat "nejlepším trenérem na světě"... jak všichni víte, Arnold získal titul Mr. Olympia hned sedmkrát... což je v kulturistice to nejvíc.


Věděli jste, že Joseph je nemanželským synem Arnolda, který vzešel z jeho dlouhodobého románku s rodinnou hospodyňkou?

Schwarzenegger byl tehdy ženatý s Mariou Schriver, se kterou měl čtyři děti – Katherine (29), Christinu (28), Patricka (25) a Christophera (21). Když však Mildred Patricia Baena přivedla na svět malého Josepha a aféra praskla, Schriver Schwarzeneggera opustila a Joseph se okamžitě stal terčem zájmu médií.

Kdyby snad měl Arnold Schwarznegger někdy v úmyslu nemanželského syna zapřít, v případě Josepha Baeny by to snad ani nebylo možné.

Mladý muž je totiž slavnému otci čím dál více podobný. Herec a politik však se synem žádný problém nemá. Naopak se nechává často slyšet, že ho má moc rád a i díky společným zájmům spolu tráví spoustu času.loading...