Tajná svatba drsňáka Rocka! Za svatbu utratil majlant a koho si to vůbec vzal?

Dámy, tak pokud jste si někdy mysleli... tak to máte smůlu. Herec Dwayne Johnson přezdívaný The Rock (47) se v neděli oženil. Koho že si to vůbec vzal? Vzal si svoji dlouholetou přítelkyni Lauren Hashianovou (34).

https://images.ladbible.com/thumbnail?type=webp&url=http://beta.ems.ladbiblegroup.com/s3/content/893a29f85d5a532ff406a8e8c227dfca.png&quality=70&width=720

Zdroj: Instagram.com

Hm... že mu to ale dalo zabrat co? Konečně se drsňák rozhoupal! Svatební obřad se odehrál na Havaji a nevěsta byla oděná ve skvostných krajkovaných šatech.

Také ta příprava  luxusní sňatek nebyl za pár šupů. Očekávalo se to, že filmová hvězda bude mít svatbu se vším všudy...stála také pořádnou pálku.

Pár...Dwayne Johnson a Lauren Hashianová jsou spolu již od roku 2007. Vychovávají spolu dvě dcery – Jasmine (3) a Tianu (15 měsíců) a tak svatba byla už na čase. Měla původně proběhnout už v roce 2018, ale Lauren zrovna čekala Tianu, a tak se obřad odložil na neurčito. Teď si konečně hrdličky mohly říct ANO.

Credit: PA

Zdroj: facebook.com

Není divu, že se Rock podělil o fotografie na Instagramu! Fanoušci totiž romatiku bouřlivě očekávali a nedočkavě foto vyhlíželi. Dočkali jsme se .... byly s manželkou vyfoceni před západem slunce...

Je vidět, že fotograf je velice zručný. Nešetřit se vyplatilo...Na druhém snímku si pak lásku dokazují polibkem. V obou případech si lze všimnout, jak nádherné šaty nevěsta má.

Oblečená v krajkách při západu slunce jen zářila. Svatební róba, kterou měla na sobě, byla od návrhářky Miry Zwillingerové a stála v přepočtu 300 tisíc korun. Dwayne Johnson měl pro změnu oblek od Ralpha Laurena. 

Credit: Instagram

Zdroj: Instagram.com

Pro Dwayna jsou tisíce jako pro nás haléře. Nemá problém dát štědré dýško... Nedávno byl časopisem Forbes vyhlášen nejlépe placeným hercem na světě.

"Jeho majetek se odhaduje až na dvě miliardy korun," napsal internetový magzín Dailymail.co.uk.

Velkou zásluhu na tom má i jeho bývalá manželka a zároveň filmová producentka Dany Garcia, která je od roku 2008 jeho manažerkou a dohazuje mu zřejmě opravdu dobré zakázky.

Naposledy jste herce mohli vidět v posledním dílu Rychle a zběsile: Hobbs a Shaw.loading...