Takhle vypadá tetování po několika letech. A bude hůř

Někdo tetování vyhledává a jiní se jim raději vyhýbají! Někteří lidé si libují v malování inkoustem pod kůži, ale někteří odpůrci jsou proti tomu!

Co takové tetování obnáší a jak budete vypadat za pár let?? Pokud přemýšlíte o tom, že své tělo ozdobíte frajerskou kérkou, možná si to ještě rozmyslíte po zhlédnutí této galerie.

Ti, kteří už nějaký obrázek na svém těle mají, tak znají ten pocit, jak se jejich „chlouba“ pomalu z kůže vytrácí.

Některé kérky jsou opravdu krásné, ale dokážete si představit sami sebe po několika letech? Vaše tělo roste, metabolismus není co býval a přiberete nějaké ty faldíky na těle... Umíte si představit svojí babičku celou potetovanou? Říká se, že tělo má jít do hrobu zdevastované! Je to však opravdu nutné?

Tetování má mnoho fanoušků ale i odpůrců. Zatímco malé a jemné tetování na zápěstí nebo noze si na ostatních sotva všimnete, tetování celého těla nelze přehlédnout.

Když se rozhodujete pro tetování, tak většinou máte strach ze dvou věcí... první je samozřejmě bolest, kterou si budete muset protrpět a druhá věc, která lidi většinou trápí... je jak to bude vypadat až zestárneme?

Tetování je životní styl, jakmile jednou zkusíte, budete chtít další. Každý má nějakou svoji úchylku, na které ujíždí.

Někdo hledá zálibu v náušnicích, pěstuje si knír Hercula Poirota a jiní pěstují třeba dobytek. Né však na každém je tetování hezké, ale vybrali si to oni sami. Každý dospělý člověk si přeci může dělat se svým tělem co chce.

Když si necháte udělat tetování v kvalitním salónu, dobře se o něj při fázi hojení budete starat a v průběhu let nijak extrémně nepřiberete či nezhubnete, tetování zůstane stejné jako na začátku.

Nekoukejte na peníze, ale spíše na kvalitně odvedenou práci. Krok nechat si udělat tetování není lehký, měli byste být opravdu rozhodnutí, že to chcete především kvůli sobě a ne kvůli módě nebo nátlaku okolí.

Vždyť tetování je něco, co na sobě budete mít už po zbytek života, a jen na vás záleží, co na sobě budete nosit a co to pro vás bude znamenat.

Because their meaning is always evolving.

So sexy.

Her neck piece brings all the boys to the yard.

No sagging here.

Ať už se to ostatním líbí nebo ne, klobouk dolů za odvahu být tím, kým chtějí bý

Ať se vám tetování líbí nebo ne, kdokoliv vypadá jakkoliv... a tak nesuďme osobu podle jejího vzhledu. Záleží především na tom, jaká je uvnitř :)

Zdroj: sdilejte.toloading...