Takto se podniká v Rusku! Za fotografii s růžovými psy vybírala peníze

Některé země nás čím dál více překvapují tím, že dokáží dojít do takových extrémů, které by prostě nás normální Čechy nenapadli. Rusko a Japonsko jsou specifické země tím, že jsou schopní čehokoliv.

Poblíž menšího městečka Gelendzhik v jižní části Ruska našli ochranáři v lese dva psi. Na první pohled vypadali normálně, tedy až na to, že pejsci byly tak trochu růžoví.

Nepřebarvil je žádný vandal, žádná terorista, ale sama jejich milující majitelka, která ze svých čtyřnohých miláčků udělala místní atrakci a to tak, že pokud se chtěl turista s nimi vyfotit, musel zaplatit. Takový člověk by si nikdy do péče psy neměl pořizovat!

Paní se moc nenadře a přijde si na pěkné peníze, které samozřejmě asi nezdaní. Nic ale netrvá věčně a tak, jako běžně firmy jednou krachují, tak i paničce pomalu klesali příjmy z turistů, neboť zrovna už asi nebyla sezóna a tak bezcitně odvezla nebohé pejsky 60 km daleko a nechala je tam na pospas přírody. Ještě několik dní se toulali po lesích, než byli zachráněni.

"Psi byli ve velmi špatném stavu, avšak byly velmi poslušní a milí. Jak jsem zvedla ruku, zalekli se a lehli si hned na zem. Nechtěli jít do auta a později se během celé cesty do Moskvy drželi blízko sebe, "dodala dobrovolnice Ksenija, která se o pejsky postarala.


Smýt barvu nebylo jednoduché...
loading...