Zdroj: Youtube.com
22.10.2017 by Rudolf Hasák

Teenager odmítl na benzině típnout cigaretu. Karma mu to dala pěkně sežrat

video, benzina, cigareta, auta, oheň, karma, viral

Pamatujete si ještě na vaše první tankování na čerpací stanici? Jo, to byly doby, kdy ještě cena pohonných hmot nepřesahovala cenu piva.

Přestože jsou benzínky vybaveny kamerovým systémem, mnoho lidí si stále myslí, jací to jsou machýrci a porušují základní bezpečnostní pravidla, která tam nejsou jen tak pro srandu králíkům.

Prostě některá pravidla by se neměla porušovat za žádných okolností! Bohužel, někteří lidé to dělají. Tak, jako náctiletý kluk z následujícího videa, to odmítají pochopit.

Klučina prostě musel být za borce a udělal to, co by snad ve snu nenapadlo ani žádného sebevraha na světě.

Zapálenou cigaretu odmítl uhasit a to i když mu opakovaně říkali, ať s tím okamžitě přestane. Výzvu ignoroval a to se mu stalo také osudným.

Kde se vzal, tu se vzal, objevil se majitel čerpací stanice, vzal do rukou hasicí přístroj a udělal to, co uznal za vhodné.


Dávejte si na to vážně pozor! Už to tu bylo mnohokrát a nemalo lidí, kteří si na benzíně zapálili, vyletěli do vzduchu rychleji, než byste stihli říci švec. Každý, kdo ignoruje fakt, že na čerpací stanici se nesmí kouřit, by měl dostat takovou lekci! Souhlasíte? Sdílejte záznam z kamery s přáteli na Facebooku.


Komentáře