Tento karavan je snem každého cestovatele! Neuhodnete, jaká je jeho cena!

Teď tu máme něco pro pořádný fajnšmekry! Nevíte co s penězi a rádi cestujete? Nemáte rádi levnou a nepohodlnou klasickou dopravu autobusem či vlakem?

Neustálé drnčení silnice, mnoho lidí a zdlouhavá náročná cesta. Když uslyšíte slovo karavan, ne každý si představí luxus.

Většina lidí si představí takové ty bílé přívěsy za osobní automobil, které moc moderním nábytkem a pohodlným posezením na cestách nepřekvapí.

Představte si ale karavan, po kterém touží úplně každý! Volkner Mobil Performace S je přímo vizitkou přepychu. Bohužel, pokud nevyděláváte miliony jako Leoš Mareš, není pro vás zrovna cenově dostupný. Za karavan o rozměrech, 12 metrů na délku a 3,8 metru na výšku, zaplatíte 1,7 milionu eur (v přepočtu 43 405 285 Kč!).

Pokud nezainvestujete ještě dnes do Bitcoinu, tak se budete muset kvůli luxusu na kolech pořádně máknout, abyste na pojízdný dům sakra ušetřili!

Pokud už někde na cestách zakempíte a budete znuděni nudnou jízdou pro důchodce, nezoufejte! Protože ta největší zajímavost se ovšem ukrývá v samotném prostředku obytného vozu.

Velký autobus má zamontovanou i garáž s hydraulickým zdvihákem, kam lehce zaparkujete svůj závodní elektromobil.

Fotografie ukazují relativně malé vozy jako je Mercedes-Benz SLK, ale i relativně velké sporťáky jako Ferrari 458, Mercedes-Benz SLR McLaren nebo Wiesmann.

Vůz je zaparkován na pohyblivé podlaze, skryt pod přiklápěcím panelem karoserie. V případě, že chcete vyparkovat, celá plošina s autem vyjede do boku a pak už stačí jen nasednout a jet.

Palubní místnost řidiče připomíná více kokpit stíhačky, než-li místo pro řidiče. Najdete tu kromě volantu dotykovou obrazovku a mnoho tlačítek.


Kuchyň je bohatě vybavena nejen klasickými spotřebiči, ale i třeba myčkou.

Zkrátka ideální na procestování světa se sporťákem, tedy alespoň do chvíle, než si uvědomíte, kolik nemovitostí či zajímavých aut byste za tuto sumu mohli pořídit.

Váha komplexu se zastavila na hodnotě 18 tun. Samotné šasi autobusu, na kterém bude vůz postaven, si může zákazník vybrat.

V nabídce je Mercedes-Benz a Volvo s motory až do výkonu 460 koní. Perličkou jsou pak stěny, které je možné vysunout do stran a tím obytnou plochu výrazně zvětšit.
loading...