Tip na nákup podprsenky v internetovém obchodě

Podprsenka patří mezi oblečení, které nikdy nechybí v ženské skříni se spodním prádlem. Je to nejdůležitější a nejčastější oblečení, na kterém si dává žena dostatečně záležet a případnou koupi si dobře rozmýšlí. Muži, ač by rády udělali své drahé polovičce radost a koupili jim pro ně krásnou, sexy podprsenku s kalhotkami, často se netrefí do velikosti a v neposlední řadě i barvě. Poté jsou zklamaní a při tom, stačilo se jen poradit. Tento výběr spodního prádla je pro opravdové znalce, odborníky. Pokud vám tedy muž chce udělat radost tímto dárkem, a řekne vám o tom, raději mu navrhněte, řekněte, co se vám líbí, jakou máte velikost, anebo raději, ať tento výběr ponechají jen vás.

Jak správně vybrat velikost podprsenky
Každá žena zná svoji velikost podprsenky. Čas od času si změří svoji velikost poprsí, a pokud je vše stejné, není problém nakoupit jakýkoliv typ a správnou velikost. Označení podprsenek je mezinárodní. Nejmenší velikost je 65 a obvod hrudníku v cm je košíček AA. Známe tedy dva pojmy. A to horní obvod hrudníku, což se vyznačuje písmeny (od AA až po H) a dolní obvod hrudníku, což jsou číslice (od 65 do 125). Může nastat situace, že i přes toto označení vám podprsenka nepadne, nesedí. Může to být způsobeno jednak typem a zpracování podprsenek firmou, až po vámi tvarovaného poprsí. Ale nebojte se, všechno se dá vyřešit. Necháte si vyrobit vlastní podprsenku.

Jakou zvolit barvu podprsenky podle oblečení?
Ženy se často rozhodují na tom, jaké je počasí, jak se v dané chvíli cítí a také, jaká je k tomu příležitost. Je to nelehká kombinace a navíc, když podprsenku musí nosit během celého dne. Musí se v ní cítit dobře, pohodlně. Nejběžnější barvou je barva bílá. Působí neutrálně, jemně. Existují dva typy provedení. A to klasický typ, tedy bez modernější úpravy, ať už jsou to krajky, či jiné ozdoby a moderní typ, na podprsence jsou krajky, různé nápisy, či glitry a podobně. Klasický bílý typ je vhodný především pro oblečení světlé barvy, pro každodenní nošení a působí velice elegantně, decentně. Moderní typ je zase spíše pro mladší generaci, kdy chtějí na sebe upozornit. Červená a černá barva je symbolem volnosti, nespoutanosti, vášně a sexu. Jakou tedy zvolí barvu a typ podprsenky žena, tak vám může něco málo napovědět o tom, jaká je.

zdroj: Marko via flickr.com

Kdy soft podprsenku?
Soft podprsenky jsou takové podprsenky, které jsou bez vycpávek. Tedy nezvětšují ani nezmenšují velikost. Jsou velice oblíbené u starší generace, ale má i své příznivce u mladých. Používají se především tam, kde chceme vypadat elegantně, ale také proto, abychom nechali vyniknout naše přírodní krásy.

Kdy push up?
Push up. Největší revoluce ve výrobě podprsenek. Má jediný účel. Zvětšit ženské poprsí. Aby pohled mužských očí směřoval jedině tam, na ono krásné, veliké pevné poprsí. Některým ženám to zvedá sebevědomí, jiným zase jen krásu moderního spodního oblečení.

Ať už si zvolí jakýkoliv typ a barvu podprsenky, vždy se jedná o důkladný výběr.loading...