Tipy na zajímavé online hry!

Online hry

Online hraní naši společnost doslova pohltilo. Existují hry, které Vás přikovají k monitoru prakticky na celý večer i noc a nebudete ani vědět, že už Vám káva dávno vystydla a venku svítá.

Jednou z nejoblíbenějších onlinovek současnosti je hra War Thunder tanky. Pět milionů aktivních hráčů po celém světě, letadla, tanky a další zbrojní arzenál druhé světové války nabízí opravdu skvělou zábavu nejen na dlouhé letní večery, ale na zimní měsíce, kdy se potřebujete zahřát pařením na počítači. Veškerá vojenská výbava použitá v letech 1927 a 1948 v jedné jediné hře, špičková umělá inteligence, která Vám dá zabrat a především možnost zahrát si s přáteli. Chcete létat nebo byste raději jezdili v tanku? Obojí je možné, stačí jen mít dostatečnou kuráž a hurá do první velké bitvy, kde si můžete vydobýt velkou slávu!

Vynikající je i Empire online hra. Staňte se silným a mocným impériem, které jste sami vybudovali z jedné maličké vesničky. Stačí zvolit vhodnou ekonomickou, politickou a především vojenskou strategii a úspěch je opravdu zaručen. Budujte velkolepé aliance s kamarády, získávejte zkušenosti a bojujte za slávu a čest jako středověcí rytíři. Máte zájem? Romantický medievální věk má opravdu něco do sobě, hrajte proti stovkám tisíc online hráčů, které pohání vpřed stejná touha – stanout na pomyslném královském trůnu!

A co takhle big farm studios? Pokud se Vám u babičky na venkově v létě opravdu líbilo nebo jste toužili stát se farmářem, je to hra přímo pro Vás! Statisíce online hráčů po celém světě se snaží stát se nejlepším chovatelem dobytka a pěstitelem kukuřice, o zábavu tak máte nesporně postaráno. Teď už snad jen, aby se dařilo a výnosy z úrody byly více než skvělé, abyste si mohli z vlastnoručně vypěstované kukuřice udělat i trochu toho piva, že? loading...