To je ale MRCHA! Propíchla příteli obličej selfie tyčí! Nelajknul jí foto

Tak tahle dívka by se dala i považovat za pěknou mrchu! To co provedla svému příteli asi nepochopíte a pomalu to je už na pomezí šílenosti. Serena (22) z amerického státu Ohio vybírala na svou novou fotografii ten správný filtr přes 3 hodiny. Krásnou fotku chtěla potom nahrát na profil na instagram. Právě ty fotokurvítka, co přidají fotografií krásný barevný nádech, ale totálně zkurví kvalitu výsledné fotografie.

No každého věc, ale její přítel bohužel tříhodinovou námahu neocenil a dostal SELFIE TYČÍ přímo do obličeje.

Poté co měla dívka filtr vybraný, nahodila jej na sociální síť instagram, která se vyznačuje jednoduchou úpravou fotografií. Čekala a čekala. Po 11 minutách její přítel fotku "lajknul". Nechápeme proč, ale dívčin mozek vyhodnotil určité obavy, zda jí furt má rád. Nemohla pochopit, že jí přítel lajknul fotografii až po několika minutách.

Celý den na něho čekala a přemýšlela, jak se mu pomstí. Když přišel Serenin přítel z práce, čekala ho rána selfie tyčí. Utrpěl jen tržnou ránu, ale bylo jasné... že to nebude naposled.

Dívka je pravděpodobně nemocná, nebo si tak kompenzuje svou nedostatečnou krásu.  “Neolajkovat selfie přítelkyně, je barbarský a sobecký čin, který výrazně snižuje sebevědomí mladé ženy, která se pouze chtěla líbit svému partnerovi. Trvalo mu 11 minut než snímek ocenil. Co je důležitější než dávat najevo city vaší drahé polovičce. Její reakce byla adekvátní.” , řekla dívčina advokátka .loading...