Tohle je nejplnější koupaliště na světě! Hádejte, kde je voda

Třicetistupňová vedra nás asi neopustí, což je dobře, ale alespoň jednou za čas by mohlo zapršet!

Lidé z měst se chodí koupat do řeky, vidláci z vesnice raději smočí nohy v rybníku, ale když už zatoužíte po nějaké té čisté vodě, abyste nesmrděli jako vánoční kapr před porážkou, musíte mezi polonahé modelky do bazénu na plavečák nebo koupaliště.

Určitě jste se setkali s tím, že během hezkého počasí na veřejných koupalištích lidí jako much. Takže buď to vám zbývá se se skutečností smířit, nebo si vyrazit zaplavat za bouřky a deště. V Číně je to trochu vzhledem k přelidnění problém.

Všichni jsou na koupališti ohleduplní, jako osina v zadku... Vráží do vás, a nemáte si kde zaplavat nebo se pořádně vydovádět. Prostě se to sportovci na takovém místě jenom hemží...

Nicméně možná vás trochu rozveselí to, že je to teprve slabý odvar proti tomu, jak to vypadá, když je na koupališti doslova lidí hlava na hlavě!


Zdroj: infospravy.sk

V čínské provincii čchuan se nachází nejplnější veřejné koupaliště na světě.

Nepřekvapilo nás ani to, že se tomu tam běžně říká Dead Sea, lidé to dokonce vědí, ale normálně tam i chodí.

Bazén má rozlohu 30 tisíc metrů čtverečních a oficiálně se do něj vejde až 10 tisíc lidí. Oficiální čísla jsou samozřejmě pouze orientační.


Většinou se stává, že v bazénu je až o 5 000 lidí více. Lidé si doslova do bazénu přijdou stoupnout v nafukovacím kruhu. Zajímalo by nás, jak jím dlouho trvá se dostat ven, když na ně přijde monstrózní krvavý průjem? Možná že takové problémy prostě neřeší... :D

V podstatě by vyšlo nastejno, kdyby si doma vlezli do sudu naplněného vodou :D
loading...