Top 10 nejkrásnějších ostrovů světa

Milujete cestování a toužíte po tom vidět to nejkrásnější na světě? Potom se seznamte s našimi tipy na nejkrásnější ostrovy. Když zaparkujete na letišti a sednete na letadlo směr některý z nich, můžete si být jisti, že zaručeně zklamáni nebudete.


Providenciales

Pokud vaše cesty směřují do oblasti Karibiku, potom se zaměřte na oblast ležící jihovýchodně od Baham. Najdete zde souostroví Turks and Caicos, kde se nachází právě zmíněný ostrov.


Maui

O něm jste rozhodně již slyšeli, jelikož se o něm celkem hojně mluví. Pokud ho chcete navštívit, tak zaparkujte na letišti a kupte si letenku na Havaj. Právě Maui patří mezi nejkrásnější možnou volbu. Třeba i proto, že se zde můžete koupat s delfíny.


Roatan

Také jeden z poměrně známých ostrovů. Najít ho můžete najít nedaleko Hondurasu, a to v souostroví Islas de la Bahia.


Santorini

Nyní místo, které je tuzemským cestovatelům poměrně blízké. Jedná se o řecký ostrov ležící v Egejském moři. Je vyhledávaným cílem mnoha turistů.


Ko Tao

Plánujete návštěvu Thajska? Pokud ano, tento ostrůvek si nenechte ujít. Zaujme vás jak tím, že je velmi hornatý, tak i svým kamenitým terénem.


Madeira

Další z méně vzdálených ostrovů. Patří Portugalsku a hlavním lákadlem jsou zde vyhlášené lávové bazény.


Bali

Vyhlášené středisko pro exotickou dovolenou. Poznat místní kulturu, přírodu, jídlo a pláže je nezapomenutelný zážitek.


Mauricius

Unikátní ostrov vulkanického původu, kterrý najdete v samotném středu Indického oceánu. Nadchne hlavně průzračnou vodou, která svádí k potápění.


Bora Bora

Francouzská Polynésie je snem mnoha cestovatelů. Právě tento ostrov patří mezi lákavá místa i proto, že se nazývá Perla Pacifiku.


Fernando de Noronha

Brazílie není jenom Rio, ale i mnoho zajímavých ostrovů. Tento konkrétní je vzdálený od pobřeží zhruba 350 kilometrů a rozhodně by měl patřit mezi cíl vaší cesty.loading...