Tragédie na VIDEU! Natálie (†35) se vykláněla z auta za jízdy! Sloup jí byl osudným

Zas taková sranda, jak si dívka myslela, to nebyla. Na dovolené v Dominikánské republice si chtěla Natálie hlavně užívat s kamarádkou.

Video, které její kamarádka natáčela na mobilní telefon, ji vyhecovalo natolik, že se odvázala a předváděla před objektivem mobilu pouze v bílých bikinách! To jí bohužel stálo život.

Turistce Natálii Borodini (35) z Ruska se stala osudnou cesta autem, při které se svlékla téměř do naha a vyklonila se z okénka vozu. Divokou jízdu plnou erotiky natáčela její kamarádka Ivanna Boirachuková (32), která řídila.

Jenže veškerá legrace skončila v momentě, kdy Natalii smetl sloup. Přestože Ivanna na nic nečekala a odvezla jí do nemocnice, Natálii už nebylo pomoci. Těžkým zraněním podlehla.

Po dívce zůstal osmiletý syn a video, které je ostrašujícím případem pro všechny, které by mohla napadnout stejná blbost. O tragédii informoval britský Mirror.co.uk.


Je možné, že video Youtube smaže, tak pokud nepůjde přehrát, zkuste odkaz zde
Není to dávno, co o život přišla i mladá česká dívka, která se svojí kamarádkou streamovala živý přenos na svůj Facebook. Dívky nezvládly řízení a ta na místě spolujezdce přišla o život.loading...