Trička s motivy seriálových hrdinů

Od malička se koukáte na animované i hrané pohádky, seriály a filmy, ve kterých hrají hlavní roli Vaši oblíbení superhrdinové, a tajně doufáte, že se jimi také stanete? Bohužel Vás asi zklameme, ale hrdinou s nadpozemskými schopnostmi nebo hromadou technických vychytávek se asi nestanete, ale to Vám stejně nezabrání v tom, abyste se za něj minimálně převlékli!


Toužíte po neuvěřitelné síle, rychlosti, rentgenovém zraku a schopnosti létat? Převlékněte se do modrého trička s typickým znakem “S“ na hrudi a staňte se na okamžik Supermanem pro své okolí. Tričko Superman ocení jistě každý muž od své partnerky, která mu tím může dát jasně najevo, že je pro ni jejím „Supermužem“!

Netopýří muž z Gothamu je jistě hrdina všech zastánců spravedlnosti. Tričko Batman s netopýřím znakem na hrudi jistě potěší všechny geeky a milovníky nových technologií, kteří Batmanovi „závidí“ jeho technologické vychytávky.

Homer Simpson a jeho rodinka se sice neřadí mezi klasické superhrdiny, ale přesto jsou pro většinu mladší populace hrdiny dnešní doby. Pokud i Vy obdivujete tuto rodinku, která se protlouká životem v městečku Springfield, tak jistě oceníte tričko Simpsonovi.

Neztrácejte čas a vyberte si svoje nová trička s motivy známých seriálů z pestré nabídky na Trikonator.cz.loading...