Úchylové pozor! Krásná modelka Alexis Ren prodává své POUŽITÉ KALHOTKY

Znáte ženský! Stále nemají co na sebe a do šatníku se jim pomálu nic nevejde!

Svůj Wear se rozhodla zredukovat také jednou celosvětově známá modelka Alexis Ren, která se proslavila hlavně v době, kdy se objevovala ve videích jejího tehdejšího přítele Jaye Alvarreze.

Jezdili spolu do exotických zemích, posílali fotografie na Instagram svým fanouškům a točili videa, která mládež na youtube sledovala. To je taková rychlá denní náplň každého slavného...

Nějakou dobu se snaží Alexis prorazit v módním průmyslu a má za sebou spolupráci se světoznámými značkami, přičemž pokud bys chtěl vlastnit kousek jejího šatníku, není to vůbec tak nereálné, jak by se mohlo zdát.

Mnoho lidí o tom vůbec neví, ale modelka má profil na portálu Depop, kde najdete spoustu nenošeného oblečení z jejího šatníků, rovnou na prodej.

Modelka ve skutečnosti za prodejem svého oblečení neskrývá žádnou speciální příležitost, ale prodává vše od spodního prádla až po mikiny kvůli tomu, že se jí často zaplní šatník a ona potřebuje starší oblečení dostat pryč, aby ho mohla nahradit novými kousky.


Pokud máte nějakou speciální úchylku či se jen vyžíváte v čichání použitého prádla,nemusíte ani chodit daleko. Stačí jen kliknout na jeden odkaz a vytáhnout z peněženky sto dolarů za kus spodního prádla.loading...