Udělala by tohle normální matka? A ještě to sdílí na Facebook

Srdcervoucí příběh o kruté matce, která nejprve bojovala o své dítě na sociálce a potom udělala toto. Je to normální? Zachovala se k nevinnému miminku správně?

Někde se musela stát obrovská chyba. Nejhorší ale je, že pikat nebude ta, který si to zaslouží, ale odnese vše malé dítě.

Žena s pobytem na Filipínách před pár dny přidala na sociální síť šokující fotografie svého malého syna. Štěstí a lásku byste na sdílených snímcích hledali jen stěží.

Žena, o kterou se zabývá už sociální úřad, vláčela své dítě na vodítku. Nahý chlapec klečel nad miskou pro psa s jídlem, která se zdála býti plna granulí. Je to šílené!

d.jpg

Děsivé také je, že na fotografiích je vidět několik párů končetin. U hrůzostrašného případu musel být někdo další. Nahému bezbrannému chlapečkovi ale nikdo nepomohl.

Ale jak se říká: "Na každou sv*i se vaří voda". Tak i nakonec matka, která zotročila nebohé miminko, se dočkala svého trestu. 

Lurleen Hilliardz (46) z Dublinu si náhle všiml na internetu těchto fotografií a okamžitě kontaktoval úřady, které zakročili! Lurleen je právě zakladatelem a členem organizace, která se snaží chránit, pomáhat a zachraňovat oběti těchto činů. Ženu ihned policie zatkla a dítě je momentálně ještě v péči policie.

s.jpg

zdroj:infospravy.skloading...