Udělejte Vašemu partnerovi nuru masáž – nezapomenutelný zážitek, na který bude ještě dlouho s úsměvem na tváři vzpomínat

Rádi byste připravili pro Vašeho partnera nevšední zážitek, neobvykle oslavili svátek zamilovaných či výročí a okořenili tím Váš milostný vztah? V tom případě tu pro Vás máme návod, jak si můžete z pohodlí domova připravit nuru masáž v několika jednoduchých krocích. Dozvíte se, bez čeho se neobejdete, jak vytvořit tu správnou atmosféru a jak postupovat při samotné stimulaci celého těla.

Bez čeho se při nuru masáži neobejdete

Originální nuru gel

Pořiďte si originální nuru gel, díky jehož kluzké konzistenci budete moci po svém partnerovi doslova klouzat a vytvoříte si tím ideální podmínky pro provádění masáže tělo na tělo.

HLAVNÍ PŘEDNOSTI

  • Gel se z 99 % skládá z přírodních složek, a proto se nemusíte obávat alergické reakce a jiných nežádoucích příznaků.
  • Má dlouhotrvající účinek, a proto s ním můžete experimentovat tak dlouho, jak se Vám bude chtít.
  • Je vyroben na bázi vody, díky čemuž je lehce smývatelný.
  • Není parfemovaný a nezanechává stopy.

Gel nezapomeňte před nanesením na partnerovo tělo zahřát. Postačí, pokud uzavřenou lahev vložíte na pár minut do horké vody. Doteky a hmaty budou díky tomu o poznání příjemnější. Před nanesením na pokožku vždy nejprve vyzkoušejte, jestli není příliš horký.

Gel si můžete také naředit do požadované konzistence. Vezměte si k tomu nádobu s malým množstvím gelu, do které postupně přimíchávejte teplou vodu. Nezapomeňte na to, že čím více vody přidáte, tím méně elastická vytvořená tekutina bude.

Speciální povlečení

Investujte do speciální podložky nebo povlečení, které nebude absorbovat gel a umožní klouzání. Poslouží Vám nafukovací matrace, chránič matrace se speciální povrchovou úpravou a vinylové povlečení.

Věnujte dostatek času vytvoření té správné atmosféry

Nyní se můžete vrhnout na přípravu místnosti, ve které se bude samotná masáž odehrávat. Zapněte Vaší oblíbenou hudbu, při které se Vám bude oběma dobře relaxovat. Vypněte telefony i další elektroniku, která by mohla narušit celý průběh.

Místnost vyhřejte na příjemnou teplotu kolem 26°C, zatáhněte závěsy a zapalte aromatické svíčky. Vzrušení Vašeho partnera můžete podpořit také pomocí afrodiziak. Přečtěte si, jaké vůně a chutě vzruší Vašeho partnera dle znamení zvěrokruhu.

Připravte si vodu a ručníky, které Vám mohou přijít vhod v průběhu i po masáži.

Vše bude začínat společnou koupelí či sprchou, proto nezapomeňte také na úklid a přípravu samotné koupelny.

Samotný průběh masáže

Ze všeho nejprve vezměte Vašeho partnera do koupelny, kde si dopřejte společnou sprchu či koupel. Horká voda Vaši pokožku krásně zjemní a zvláční. Už při společné koupeli se můžete vzájemně dotýkat a zvýšit tím celkové vzrušení.

Společně pak přejděte do vyhřáté místnosti a Vašeho partnera pobídněte, aby si lehl na připravenou podložku. Rozetřete po sobě gel a pak ho začněte jemnými doteky roztírat i po těle Vašeho partnera. Použijte nejen Vaše ruce a dlaně, ale také prsa, zadeček, chodidla a další části těla. Po Vašem partnerovi se můžete klouzat celým svým tělem, ale stále myslete na to, že Vám to musí být oběma příjemné. Zhruba v půlce masáže vyzvěte Vašeho partnera, aby se přetočil na záda a začněte celý postup opakovat. Značnou část věnujte také stimulaci intimních partií.

Tip pro Vás: Seznamte se s mužskými erotogenními zónami.

Řiďte se intuicí a projevy Vašeho partnera. Pokud uvidíte, že si danou chvíli náležitě užívá, můžete masáž využít jako předehru k vášnivému milování. Nuru gel lze použít také jako vysoce kvalitní lubrikant, a proto nebude nic bránit v pokračování ve Vašich hrátkách. Vašeho partnera můžete přivést až ke slastnému vyvrcholení. Masáže můžete zahrnout mezi pravidelné milostné hrátky a obohatit tím Váš partnerský vztah.

Zkoušeli jste někdy s Vaším partnerem erotickou masáž, nebo některou z erotických her? Podělte se s námi o Vaše zkušenosti a inspirujte ostatní.loading...