Umělec, nebo šílenec? Pořídil si třetí ucho. Lidi to uráží

Lidské tělo by podle našeho názoru mělo zůstat takové, v jakém jsme se narodili. No ale co už, každý má tělo své, tak ať s ním nalož dle své libosti.

Známí umělec Stelios Arcadiou, o kterém jste možná ani neslyšeli, si nechal voperovat na předloktí třetí ucho, které je vytvořeno z jeho chrupavky. Lidé když ho potkají na ulici jsou zděšeni! Už jsme jednou psali i o tří prsé dívce, ale sakra k čemu mu je echo na ruce? To nám nedá spát?  ?

Australský umělec Stelarc se svěřil médiím. O uchu snil celých dvanáct let! Chtěl si prostě splnit svůj sen. Nejhorší pro něho bylo najít schopného chirurga, protože ho většina lékařů poslala přímo tam, kam slunce nesvítí. Nechtěli ho operovat, protože by chirurgický zákrok nijak nezlepšil jeho zdravotní stav. Původně se Stelarc chystal ucho připevnit zezadu na hlavu, ale na poslední chvíli se rozmyslel jinak.

Lenka 15.8 extra extra  - Obrázek 2 Foto:

Svůj tělesný upgrade představil na výstavě Centrum pro život ve Velké Británii. Jedno nefunkční ucho na ruce ale není vše. Postupem času se Stelarc chystá posunout hranice schopnosti lidského těla. Nechá si  budoucnu do něj ještě na-implantovat mikrofon.

Většina lidí ale jeho činy kritizuje, neboť právě ty, kteří o tento orgán přišli si nemohou drahou operaci dovolit. Podle lidí se Stelarc svým šíleným chováním chce jenom zviditelnit.

A co vy? Líbí se vám tříuchý umělec? :)

http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2007/10_02/earweirdNNP1110_468x335.jpgloading...