Umírající stařenka (90) odmítla chemoterapii! Místo toho se rozhodla...

Neuvěřitelná babička z Michiganu udělala něco nebvyklého. Inspirovala mnoho lidí, ale rozhodla se správně? Devadesátiletou Normu v minulém roce potkalo mnoho neštěstí. Krom toho, že ji zemřel manžel, se kterým žila 67 let, našli ji v těle také rakovinu v pokročilém stádiu. Né každý by udělal rozhodnutí, jako právě tato stařenka.

norma 8


Doktoři jí doporučovali chemoterapii, která by ji pravděpodobně ani nepomohla. Chemo léčba není v tomto věku příliž úspěšná a výsledek po ozářování se bez vedlejších účinků neobejde.

Norma všem ukázala, že má prostě koule! Lékaře poslala někam a léčbu odmítla. Neměla co ztratit a touha po cestování byla veliká. Rodina se rozhodla, že pojede s ní... přece ji nenechají samotnou v jejím věku cestovat napříč USA.

Stařenka viděla všechan vysněná místa, kromě USA se podívala také do Číny a plnila si sny. Všechny své finanční úspory proflámovala a ještě dnes je ve skvělém stavu a cítí se stejně, jako před 20 lety. Lékaři nemohli uvěřit a podle všeho, jí sílu do života dodává pozitivní přístup ke svému životu.

norma 3

Norma dojmula a inspirovala na celém světě zpoustu lidí, kteří její rozhodnutí respektují a podle všeho by se zachovali stejně.

norma 2

norma 5

Zdroj fotografií: Facebook.com, Driving Miss Normaloading...