Únikové hry s upírskou tématikou vás vtáhnou do děje

Provozovatelé únikových her se předhání v tom, kdo nabídne lákavější téma. Dost často se zaměřují na historii. Vtáhnou vás do historického děje, vezmou za mafiány nebo do koncentračního tábora. Velmi zajímavé a oblíbené jsou také únikovky s upírskou tématikou.

Každá úniková hra probíhá tak, že vás zavřou do nějaké místnosti, případně do více propojených místností, a vy se luštěním hádanek a rébusů musíte do 60 minut dostat ven. Jde o velmi adrenalinový zážitek, a ještě navíc, když je podpořen dobrým tématem. Upíři rozhodně dobrým tématem jsou.

Přijďte prozkoumat doupě neřesti

Zajímavá je úniková hra Praha s názvem Doupě neřesti. Jde o hru s upírskou tématikou, která však přináší ještě něco navíc. Je určená primárně párům, jelikož má erotický nádech. Vtáhne vás do příběhu jednoho upíra a krásné mladé slečny jménem Bianca. Dokonce se dostanete do jejich doupěte, kde si krátili dlouhé chvíle, a uvidíte i pomůcky, které k tomu používali. Hra je určená pro 2-4 hráče, takže ji klidně zvládnete jen ve dvojici s partnerem či partnerkou. Třeba vám pomůže nastartovat zajímavý večer.

Pro rodiny a party kamarádů se nabízí návštěva upíří hrobky

O tom, že je výše uvedená escape game Praha úspěšná, nemá smysl se zmiňovat. Her s erotickým podtextem je málo a pro hráče takové zpestření vypadá zajímavě. Však ho můžete sami vyzkoušet.

Jestli hledáte spíše rodinnou hru nebo se chcete vydat na únikovku s partou přátel, vyzkoušejte hru s názvem Upíří hrobka. Ta vás zavede do karlínské krypty k příběhu osamělého aristokrata, který v 19. století vraždil mladé a krásné slečny. Za tyto činy ho osud krutě potrestal. Stal se upírem a musí na světě bloudit věčně. Dokážete zjistit totožnost všech jeho obětí a uniknout dříve, než odbije půlnoc? Nebo vás dostanou jeho spáry?

Tajemní upíři budí hrůzu odpradávna a v 21. století tomu není jinak. Zapomeňte na sladkého Edwarda ze Stmívání. Ve dvou výše popsaných únikovkách zažijete skutečný strach!loading...