Ušetřete ročně až několik tisíc korun, díky LED žárovkám

Dobám, kdy jediným zdrojem světla byly v každé místnosti klasické žárovky, jsou již dávno pryč. Z části je to možná kvůli nařízení EU, která zakázala jejich výrobu a povolila pouze doprodání skladových zásob, ale velký podíl na tom mají i lidé, kteří pochopili výhody moderních žárovek. Tím nejlepším druhem žárovek, kterými v dnešní době můžete svítit, jsou LED žárovky.

Jaké mají tyto žárovky výhody?

Velmi vysoká účinnost – až 12 krát vyšší než u klasických žárovek
• Velmi dlouhá životnost – až 25000 hodin, což může být až stonásobek životnosti klasických žárovek
Vysoká odolnost proti otřesům a nárazům
• Možnost snadné regulace intenzity osvětlení běžnými žárovkovými stmívači
Nízká povrchová teplota
Žádné ultrafialové, či infračervené záření
Časté vypínání a zapínání nemá vliv na životnost žárovky
Ihned po zapnutí se žárovka rozsvítí do plného výkonu
Neobsahují rtuť

Šetří Vaši kapsu i životní prostředí

S LED žárovkami můžete uspořit až 90 % energie. Mnoho lidí od nákupu LED žárovek odrazuje jejich vysoká pořizovací cena. Vezmeme-li ale v potaz všechny výhody, dokážeme si sami spočítat, že je LED osvětlení mnohem výhodnější. I když počáteční investice může být trochu vyšší, díky úspoře energie a dlouhé životnosti, se nám naše investice několikanásobně vrátí.

Pokud máte děti, jistě Vás potěší hlavně bezpečná stránka tohoto osvětlení. Vzhledem k nízké povrchové teplotě nehrozí popálení, či požár a díky vysoké odolnosti a kvalitním materiálům ani rozbití, či pořezání.

Na rozdíl od klasických úsporných žárovek neobsahují LED žárovky žádné nebezpečné látky. Proto nepotřebují žádnou speciální likvidaci. Navíc, díky dlouhé životnosti, ušetříte přírodu od zbytečných odpadů.

Není na co čekat

Neváhejte zjistit výhody LED žárovek na vlastní kůži. Možná si nejprve takové osvětlení pořídíte jen do jedné místnosti, ale jsme si jisti, že brzy budete chtít nahradit všechny žárovky těmito vysoce výkonnými světelnými zdroji.loading...